21 Mayıs 2014

Türk Telekom E4 Telefonu Gelen Aramaları Göstermiyor

Türk Telekom'dan aldığım daha hiç kullanmadığım 3 günlük E4 telefonumda,


1- Gelen aramaları göstermiyor,bilinmeyen gelen çağrı olarak gösteriyor.
2- Tema (duvar kağıdı)değişimlerinde telefon hafızasında tutmayıp hep orijinal temaya dönüyor.
3- Telefon ayarları ile ilgili pek çok ayarlamalarda örneğin ekran ışık süresini belirli zaman aralıklarında açık kalması için ayarlama yapılmasına rağmen değişikliği hafızada tutmayıp ekran ışık bekleme süresini yine orijinal ayarlarda saklıyor.


Bu nedenle ilgili telefonun iade alınarak sözleşmemin feshini istiyorum artık Türk Telekom'dan bıktım.

Nurettin 406 Okunma

Cevaplar

  • Nurettin24 Mayıs 2014

    sayın müşteri hizmetleri ve sayın yazılımcı Türk telekom mühendisleri telefonun orijinal yazılımına reklam amaçlı müdehaleniz olmasaydı inanın bu telefon daha randımanlı çalışırdı ve bu sorunlarda olmazdı..bence siz oturduğunuz o koltuktan kalkın oraya bilen birileri acilen gelsin..

  • Nurettin21 Mayıs 2014

    Neyin incelemesi yapılıyor onuda anlamak mümkün değil bu telefon bir defa bile kullanılmadı ,sadece hat bağlanıp gelen aramaları göstermediği görüldüğünden ,bu durum telekomun kendi servis elemanları tarafındanda görülmesine rağmen değişim sağlanmadı ve kutusuna kaldırıldı elimde bekliyor,siz telekomun bu süre tarafından yetkili servise yönlendrmeniz yerine cihaz kesinlikle tarafınızdan değişimi yapılmalıydı..

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Sayın Nurettin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön