20 Eylül 2013 #2012165

Türk Telekom E-Posta Hatasını Düzeltmedi!

Türk Telekom E. A: adındaki bir şahsa attığı bütün e-postaları benim e-posta adresime gönderiyor. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi vermeme rağmen değişiklik yapamayacaklarını bildirdiler. Bu şahsa gönderdikleri fatura bilgileri bilgilendirme mesajları hep bana geliyor. Benim rahatsız olmam bir yana diğer şahsa iletilerin ulaşmaması diğer bir sorun sahası. Türk Telekom gibi bir firmanın bu kadar ilgisiz olması ve soruna çözüm bulmaması üzücü bir durumdur.

Ekrem 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön