Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Burak sonuçtan hiç memnun değil

Türk Telekom Dünya 5g'yi Biz Şebeke Çekimini Konuşuyoruz

1.406
Burak
Burak 02 Aralık 2022 11:04

Türk Telekom mobil hat kullanıcısıyım. İş yerim Erzincan merkezde olmasına rağmen şebeke problemi yaşamaktayım. 1 yıldır sayısını hatırlamadığım kadar müşteri hizmetleri ile iletişime geçip sorunun düzeltilmesi için talepte bulundum. Sadece ben değil benimle birlikte işyerinde çalışan tüm arkadaşlarım da aynı problemlerle defaatle taleplerini ilettiler.

Ancak her seferinde "gerekli iyileştirme çalışması yapılmıştır" şeklinde klişe mesajlar ile taleplerimiz sonlandırılmakta. Son aramamda artık erişim problemimden ötürü taahhüt cayma bedeli ödemeden operatör değiştirmek istediğimi ilettim inceleyelim size bilgi verelim dediler ama nafile ona da cevap vermediler. Yine son aramamda madem iyileştirme çalışması yaptınız o çalışmayı yapan arkadaşlarınızı telefonları ile birlikte iş yerime bekliyorum gelsinler bakalım bir de burada yanımda bir telefon görüşmesi yapsınlar dedim tabii ® ki ona da cevap alamadım.

Kısacası televizyonlarda boy boy reklam yapıp kendilerini ve kapsama alanlarını öve öve bitiremeyen bir GSM operatörü şehrin göbeğinde müşterileri ile adeta dalga geçiyor. Hiçbir talebimiz dikkate alınmıyor. Defaatle yaptığımız aramalara aldığımız cevap adeta müşteri olarak "siz de kimsiniz siz faturanızı ödeyin gerisini karıştırmayın" dan başka anlam taşımıyor.

Maddi kayıptan ötürü ben ve arkadaşlarım operatör değişikliği de yapamıyoruz. Zaten hizmet alamadığımız bir GSM operatörüne neden bir de cayma bedeli ödeyelim.

Türk Telekom'un şebeke problemini çözmeye niyetinin olmadığını biraz geç de olsa anladık. Bu nedenle artık talebimiz cayma bedelinden muaf tutulmak. Benimle birlikte işyerimizde çalışan 8 arkadaşım da bu durumdan ötürü operatörlerini değiştirmek istemekte.

Benzer Şikayetler

profile
1.183
26 Mart

Türk Telekom Yurt Dışı Paketi Mağduriyeti

Türk Telekom yurt dışı paketi aldım pişmanım. Almayıp bir fakire parasını verseydim en azından hayır işlemiş olurdum. Yurt dışında aldığım paketi neden kullanamadığımı, Türk Telekom dururken neden Vodafone dan bağlandığımı, yurt dışında hatla ilgili problem yaşadığımda nereyi arayacağımı, ayarlar şe...

profile
-
3 gün önce

Türk Telekom Sabit İnternet Hizmeti

100 MB internet hızı ile 85 MB hizmet alabileceğim söylendi. Fakat 60 MB'den fazla hız hizmeti alamıyormuşuz. Ben de hizmet bağlantısının iptalini istedim ve 50 MB olarak hizmet almak istediğimi söylediğimde 24 saat ile 7 gün arasında çözülebileceğini söylediler. Bu iletişim çağında bu kadar basit b...

profile
42
3 gün önce

Türk Telekom Hattı Çekmiyorum, Çözüm Bulunamıyor

Türk Telekom hat çekmeme sorunu var 2 gün geçmesine rağmen hala problem çözülmedi. Müşterimiz hizmetlerini arıyorum. 48 saat geçmesi gerekiyor deniyor. 48 saat geçiyor, müşteri hizmetlerini çağrı ne zaman sonuçlanacak sorusuna karşılık cevap alıyorum. Ne zaman sonuçlanacağı bilgi veremiyoruz deniyor...

profile
19
4 gün önce

Türk Telekom İnternet Arızası Sorunu

Türk Telekom internet kablomu yoldan geçen kamyonlar kopardılar. Öğretmenim ve karne bilgilerini girebilmem için internete acil ihtiyacım var. Bu sorunun 23 Haziran'a kadar çözüleceğini söylediler, fakat bu tarih beni zor duruma sokuyor. Bir an önce çözülmesini istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .