07 Ekim 2017
Yorum Yap
#9663492

Türk Telekom DSL Işığı Yanmıyor,Şikayetim Var!

5 Ekim tarihinde akşam işten eve geldiğimde internetime bağlanamadığımı fark ettim. Modemin DSL ışığı yanmıyordu. Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım 48 saat içinde ekip yollayacağı söylendi. Bugün ekip gelmiş ve eve kadar olan hatlarda sorun bulamamış. Modemim pencereden içeri giren kablonun yanında splitter bağlı değil kablo direk modeme giriyor. Buraları onlarca defa kontrol ettim ve herhangi bir sorun gözükmüyor. Kablo duvarın içinden gidiyor kabloda herhangi bir sorun olma ihtimali yok. Müşteri hizmetlerini tekrar arayıp bunları anlattığımda tekrar ekip yollayabileceklerini fakat ekibin ücretli olduğunu çünkü eve kadar gelen kabloda sorun olmadığını söyledi. İki gündür internet kullanamıyorum ve bu günleri de faturamda ödeyeceğim yetmezmiş gibi teknik destek için de ücret isteniyor.

Oğuz Oğuz 280 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz08 Ekim 2017

    Kapıdaki kutudan çıkan kablolardan hangisi benim belli değil bunu söyleyin diyorum onu bile söylemiyorlar günlerdir uğraştırıyorlar ve hangi kablonun bana ait olduğunu söylemek için bile ücret istiyorlar. Ben müneccim miyim kendim tahmin ediym hangisi benim bunu söylemek sizin göreviniz

  • Oğuz07 Ekim 2017

    Bugün gidip binanın dışından kendi modemime kadar kablo çektim ve sorun hala devam ediyor. Türk Telekom ise sorunun hala evde olduğunu söylüyor. Gelen teknik ekibi görmüyoruz geldiler deniyor. Sıfır kablo çektiğim bir yerde sorum olma ihtimali yok. Sorun kendilerinde ve bana boşu boşuna masraf yaptırıp kablo çektirdiler. Bu masraflarımı karşılayacaklar mı?

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler