20 Ocak #10039032

Türk Telekom Dönüşen 4 GB Fiyatlandırmanın 39 TL Olduğu Hiçbir Yerde Yazmıyor

Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir. Dönüşen 4 GB. Telekom müşterileri geçerse %10 indirimle 36 TL. Yukarıdaki tarife kapsamı ve geçerlilik detaylarında geçebileceği yazıyor. Fiyatlandırmanın 39 TL olduğu hiçbir yerde yazmıyor. Resmen insanı kandırıyorsunuz.
Taahhüt detayları, tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için müşteri hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için söz yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir. Https://bireysel. Turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/donusen-4gb-tarifesi-yeni. Aspx bu da link.

Nuh 1.452 Okunma

Cevaplar

  • Nuh03 Şubat

    Bir de 26 Ocak'ta beni arayıp (bu arada internet sitesini güncellemiş uyanıklar) bakın bizim böyle bir kampanyamız yok hep 39 TL idi diye konuşuyorlar. Sanırım insanları aptal sanıyorlar. İnternet sitesini güncellediniz diyelim sitenizin eski görüntüsüne isteyen herkes ulaşır. Ha o olmadı bayilerine dağıttığınız boy boy afişleri ne yapacaksınız. Hadi o da olmadı TV de dönen reklamların kayıtlarını ne yapacaksınız. Öyle ya da böyle bu işi saklayamazsınız.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön