26 Nisan 2013 #1764378

Türk Telekom Dönüş Yapılmadı!

Şikayetimi TT müşteri hizmetlerine telefonla ve dahi internet aracılığıyla iletmeme rağmen hiçbir dönüş yapılmamış ve ilgilenilmemiştir. Binamızın ön bahçesinde TT ye ait olan beton menhol kırılmıştır ve kısmen parçalanmıştır, bu kırık büyük olduğu için tehlike arz etmektedir. Kırığı fiber çeken firmaların yaptığını düşünüyoruz. İnsan ve hayvanlar için tehlike arz eden bu kırığı defalarca iletmeme rağmen TT neden hiç ilgilenmez anlamıyorum.

Omer 82 Okunma

Cevaplar

  • Omer29 Nisan 2013

    Şikayetim üzerine TT müşteri hizmetlerinden bilgilerimi almak için arandım ama bütün hizmet bu kadarla kaldı maalesef. Firmadan konuya dair ayrıntılı bilgi almak için arayan ya da gelip durumu yerinde görmek isteyen olmadı. Şikayete kayıtsız kalınmış olması TT adına çok üzücü bir davraniş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Ömer Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. www.sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön