25 Kasım 2014

Türk Telekom Devrettiğim Şirkete Ait Mesaj İstemiyorum

Yaklaşık 3 yıl önce devrini yaptığım şirkete ait mesajlar uzun süre önce durumu firmaya iletmeme rağmen hala tarafıma gönderilmektedir. 0216***551 No. 'lu telefonun tarafımla herhangi bir irtibatı ve ilişiği yoktur.

Borç mesajlarının ve kurumsal tanıtım mesajlarının tarafıma gönderilmesini istemiyorum. İzinsiz gönderilen bu mesajlar devam ederse hukuki yollara başvuracağımı belirtmek isterim. Ayrıca kurumun sitesinden şikayet oluşturmak için illa kurumdan hizmet almamız mı gerekiyor? Türk Telekom abonesi değilsen hiçbir şekilde şikayet oluşturamıyorsun. İletişim üzerine olan kurumun öncelikle ulaşılabilir olması gerekmez mi?

Erdal 189 Okunma

Cevaplar

 • Erdal28 Kasım 2014

  çözüm aşamasında dönüş hızlı ama tarafıma hala mesaj gönderiliyor. yani çözüm konusunda yetersiz kalındı.

 • Erdal28 Kasım 2014

  Bilgilendirme mesajından yarım saat sonra yine sms mesajı aldım. Bir gün sonra(28.11.2014) tekrar ticari amaçlı bir sms mesajı aldım. Gönderilmeyecek diye arıyorsunuz sonra yine aynı hamam aynı tas. İstemiyorum kardeşim mesaj falan göndermeyim.

 • Erdal26 Kasım 2014

  Şikayetimle ilgili sesli yanıt sistemi tarafından arandım ve olumlu olarak sonuçlandığı konusunda bilgilendirildim. Umarım bir daha tarafıma bu tür mesajlar gönderilmez.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2014

  Sayın Erdal GULER, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön