26 Nisan 2013 #1764828

Türk Telekom Devir ve Nakil İşlemleri!

0222321**** nolu telefon ve internet hattını ev değişikliği nedeniyle nakil ve devir işlemi başlattık telefon nakil ve devir işlemleri gerçekleşti ama internet yaklaşık 1 ay oldu ne devir nede nakil işlemi yapılamıyor kimsenin bir şeyden Eskişehir Türk Telekom a gidiyoruz onlarında haberi yok genel merkezden haber bekliyoruz diyorlar 1 hafta sonra gelin dediler gittik yine cevap gelmemiş koskoca Türk telekom bir devir ve nakil işlemini gerçekleştiremiyor bilgi bile veremiyorlar ve aynı şekilde müşteri hizmetleri hattının da bilgisi yok biz bilgiyi kimden alacağız?

Güler 553 Okunma

Cevaplar

  • Güler03 Mayıs 2013

    Yaklaşık 40 gün önce eskişehir türktelekom a devir ve nakil işlemi için başvuruda bulundum 40 günden beri sistemi bekliyoruz ne sistemmiş anlamadım altı üstü bir devir ve nakil olacak ya bunun acıklamasını yaparsın neden devirin gerçekleşemediginin sistemle ne alakası var anlamdım açıklama yapacak birisi yok bana sistemle alakalı diyorlar sistem neymiş kardeşim bu sistemi kullanan sensin hata sendedir bunun mutlaka acıklaması vardır ama ya kendi hatalarının örtbas etmek için sistem diyorlar, uygunsuz şartlar varsa söylersin olur biter bir an önce bana bilgi verilirse sevinirim bu sistemide kullananlar dilinde anlamıyor heralde acıklama yapamıyorlar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön