25 Şubat 2013

Türk Telekom Defalarca Uyarmama Rağmen Hala Arıyorlar!

Beni neredeyse düzenli olarak haftada 2 kere arayan firma. Arayıp "merhaba iyi günler Hamza . ile görüşüyorum doğru mu" diye soruyorlar. Her defasında yanlış numara ben Hamza .. değilim lütfen ver tabanından silin diyorum 2 gün sonra tekrar arıyorlar. Toplamda 25-30 defa arandığıma eminim.


Büyük ihtimal veri tabanındaki kayıtları rassal olarak çağrı merkezi çalışanlarının önündeki ekrana getiriyorlar ve onlarda arayıp birşey satmaya çalışıyor ama o kişilere veri tabanına silme hakkı vermedikleri için benim kaydım sürekli olarak orada duruyor. Bu kadar basit bir sistem açığını çözemiyorlar. Ciddi anlamda bu kadar özensiz bir firma görmedim zorunlu olmadıkça hiçbir zaman müşterisi olmayacağım.

Mehmet 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Mehmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön