13 Kasım 2013

Türk Telekom Daireme Hat Çekmiyor!

İstanbul Şişli Yayla Mah. Cinderesi Cad.'de oturmaktayım. Oturduğum bina yeni bir apartman olduğundan dolayı telefon hattı ve internete abone olamıyorum! Yalnızca gelinip daireme hat çekilmesi gerekiyor.


Toplamda 4 defa hem telefonla hem de ilçe müdürlüğüne başvuru yoluyla ekiplerinizi çağırmamıza rağmen ya gelmiyorsunuz ya da yanlış adrese gidip evde bulamadık deyip "aramadan" geri dönüyorsunuz!


Bunda bu kadar zor olan nedir? 3 haftadır bu meseleyle uğraşıyorum. 21. yy'da internet bir ihtiyaçtır. Resmen mağdur ettiniz. Lütfen en kısa süre içerisinde bu sorunu halledin. Türk Telekom lütfen rica ediyorum, bir an önce hat çekmeye gelin!

İmge 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sayın İmge KAMİLE, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön