18 Kasım 2014

Türk Telekom Çözüm Yok!

Ben 2013 yılı Ekim ya da kasım telefon, TV ve internet paketi ne üçlü paket satın aldım. Tek fatura ile 59 TL gibi bir tutar ödeyeceğimi söyledi. Abone oldum. Ancak 2 ay sonra gelen telefon borç bilgisi ile alt üst oldum. Defalarca çağrı merkezi ile görüştüm. Biri Telekom'a atıyor. Diğeri TTNET'e. Tek öğrendiğim şey 2 firmanın uyumsuz çalışıyor olması. Ben mağdur oldum. Kimse düzeltemiyor. Mail attım. En son borç ile ilgili icra yazısı geldi. İtiraz dilekçemi verdim. Ancak bu konuyu yargıda sonuna kadar götüreceğim. Telekom'dan gelen Pakete yeni giriş maili var. Yeni faturalar düzenli ödeniyor. Ama kimse çözüm üretemiyor.

Nurşen 62 Okunma

Cevaplar

 • Nurşen26 Kasım 2014

  TTNet beni Telekom a yönlendirdi çözüm bu mudur

 • Nurşen24 Kasım 2014

  Gerkli bilgilendirme konunun TTNET le ilgili olmadığı telekom ile görüşmem yönündedir. Yani hala çözülmedi. BEN ZATEN TELEKOM U ŞİLAYET ETMİŞTİM. neden TTNET ARADI? zATEN SORUNUN TEMEL KAYNAĞI DA BU...

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön