11 Kasım 2014

Türk Telekom Cihaz Teslimatı Yapmadı!

Türk Telekom Gaziantep bayiisi olan Nil iletişimden yapmış olduğumuz cihaz kontratı sonucu iPad cihazımızı getireceklerini söylediler. Üzerinden aylar geçmesine rağmen bizim hala cihazımız elimize geçmedi. Türk Telekom'a başvurduğumuzda bir şikayet oluşturdular ve 1-22295955818 numaralı şikayet kodu ile cihazımızın bayii tarafından neden teslim edilmediğini araştırmaya başladılar.


Üzerinden günler geçmesine rağmen ne bir cevap verebiliyorlar ne de problem çözmeye yönelik bir çalışma yapıyorlar. Sadece "bayiiden savunma bekliyoruz" diyerek geçiştiriyorlar. Biz bu kontratı imzalarken bize cihazın en geç 3 iş günü içerisinde teslim edileceğini bildirdiler. Kontrat tarihi: 04/08/2014.

Semih 475 Okunma

Cevaplar

 • Semih19 Ağustos 2015

  Çabalarımız sonucu üzerinden bir yıl geçtikten sonra BTK sayesinde işimiz çözülmüştür.

 • Semih30 Aralık 2014

  Yazıklar olsun sizin gibi bir firmaya. Ayrıca koca Türkiye Cumhurriyeti yöneticileri sizin gibi bir firmaya nasıl verdi bu ihaleyi anlamak mümküm değil. Ne bir cevap, ne bir yorum var.

 • Semih26 Aralık 2014

  Hala konu ile ilgili bir gelişme olmamıştır. Türk Telekom yetkilileri arayıp bahsi geçen cihazı veremeyeceklerini, kontratı iptal etmek istediklerini belirtmişler ve bu önerileri tarafımızca kabul edilmemiştir. Gerekli yasal işlemler avukatlarımız aracılığı ile başlatılmıştır.

 • Semih12 Kasım 2014

  Bu arada imzalamış olduğumuz kontratlı hattın parasını aylardır ödüyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2014

  Sayın Semih Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Recep AYKAN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön