29 Ocak 2014 #2264180

Türk Telekom Cezai İşlem Uygulayacakmış!

Hattımı ve ADSL'imi iptal etmek için Hatay/Antakya Türk Telekom merkezine başvurdum.Telefonumu iptal ettiğim takdirde bende 60 ila 80 tl arasında cezai işlem uygulayacaklarmış. 24 aydır telefon bağlı 1 saniye bile görüşme yapmışım. Ayrıca 6 aydır 1mb internet kullanmadığım takdirde o kadar para ödememe rağmen bunu istediklerini söylediler.


Hizmet almadığın takdirde dayatmayla para talep eden bir kurumsal şirket daha yok.Ayrıca çözüm masasında bulunan personeline danıştığımda B. adındaki personel kaba bir tavırda benimle konuştu.Üstüne kesim tarihi geldiğinde isterseniz şikayet et diye alay etti.

Ozkan 69 Okunma

Cevaplar

  • Ozkan29 Ocak 2014

    İnceleme yapılıp bana geri dönülünce ne olacakki.Bana zorla telefonda günde 3 4 defa aranıp telefonla taciz edilip benimde kurtulmak için verdiğim onayın hiç bir geçerliliği yoktur.TCK2ya göre üzerinde ıslak imza bulunmayan hiç bir taahhütün geçerliliği yoktur ben bu ceza adı altında almayı talep edeceğiniz hiç bir ücreti kabul etmiyorum.Sonunda hapis cezası olsa bile o ücreti ödemeyecem.Ayrıca bu ödemeyi ısrarla isterseniz ve çözüme ulaşmassa İl Hakem Heyetine başvuruda bulunacam.Ayrıca Hatay Antakya tt şubesindeki Çözüm Masasına daha aktif ve insanları dinleyecek ve gerçekten çözüm üretecek personel bulmanızı tavsiye ederim.Benimle alay eder gibi git istediğin yere şikayet et tavrında konuşmaya hakkı yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Özkan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön