Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Türk Telekom Çekmeyen Data Hattı

58
Emre
Emre 03 Şubat 19:00
Türk Telekom Çekmeyen Data Hattı
Türk Telekom Çekmeyen Data Hattı
Türk Telekom Çekmeyen Data Hattı
+2

3 gün önce almış olduğum data hattı,128k diye geçiyor ama 0,5-3 MB arasında, o kadar şikayet açamam rağmen daha hala çözüm bulunmadı. Hat bile değişti ama nafile. Artık bu da olmaz ise yarın kapattıracağım. Bir haber sitesine bile girmez olduk artık.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

Türk Telekom Faturama Fazla Ücret Yansıtılması Ve Dönüş Yapılmaması

Türk Telekom'dan normal şartlarda 91 TL taahhütlü hat kullanmaktayım. Fakat son 3 aydır 91 TL olan faturam 120 TL olarak yansıtılıyor. Bu durumla alakalı birçok kez Türk Telekom müşteri hizmetleri ile görüştüm. Bana şikayet olarak kaydettiklerini söyleyip, bu durumun incelemesine dair mesaj da geldi...

Türk Telekom Faturama Fazla Ücret Yansıtılması Ve Dönüş Yapılmaması
profile
92
4 gün önce

Türk Telekom Ttnet Nakil Randevusuna Gelmiyor

TTNET aboneliğim var taşındığım için nakil başvurusunda bulundum. Nakil işlemi için randevu oluşturuldu 21 Mart 2023 sabah 8.30 ile 13.30 arasında ancak gelen kimse yok. Müşteri temsilcisi şikayet kaydı alıp geçti ancak servisle iletişime geçemiyoruz.

profile
105
5 gün önce

Türk Telekom Kişisel Verilerimin İzinsiz Kullanılması

Türk Telekom'dan kısa süre önce hat değişikliği yaptım fakat mobil uygulamada daha önce kendi adım soyadım gözüküyorken numara değişikliğinden sonra şu anda hiç tanımadığım * n. K.* isimli adamın adı-soyadı mevcut. Numara değişikliği yaparken başkasının numarasını verdiğinizden hiç bahsetmediniz. Ay...

profile
80
1 hafta önce

Türk Telekom Yeni Havalimanında Çekmiyor

Türk Telekom hattım yeni havalimanında çekmiyor. İnternete bağlanamıyorum. Müşteri hizmetlerine şikayet etmeme rağmen çözüm yok. Türk Telekom konu ile alakalı çözüm üretmiyor. Müşteriyle ilgilenmiyor ve şikayet havada kalıyor. Baz istasyonu yetersiz olduğunu düşünüyorum.

  • profile
1 Destekçi
profile
146
1 hafta önce

Türk Telekom Kargo Yok Modem Yok

Modem siparişim vardı Türk Telekom'dan. Mart'ın 15 i son teslim tarihi 2 gün geçti ne gelen var ne giden. Haber yok. Kesin bir bilgi yok. Müşteri hizmeti yok. 2 kere şikayet dilekçisi oluşturdu. Türk Telekom hala ses seda yok. Vallahi bıktım. Nedir bu arkadaş ya getirin modemimi.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .