10 Haziran 2013

Türk Telekom Çalışması Sonucu Hattım Kapandı!

06.06.2013 tarihinde binamızın bağlı olduğu kutuda Telekom ekiplerinin yaptığı çalışma sonucu telefon hattım aramalara kapanmıştır. Çevir sesi olmadığı için ne arama yapılabiliniyor ne de aramalar ulaşabiliyor. 06.06.2013 tarihinde verdiğim arıza kaydına rağmen bana denilen çalışmalar devam etmektedir.


Bana teknik arıza deniyor ama kutunun bağlı olduğu hatlarda bir tek bende arıza var ve Telekom o kutuda ne zaman çalışma yapsa benim hattım kapanıyor. İnternetimde aynı hatta olduğundan dolayı internetim de yok bu şikayeti bile 3G üzerinden yazıyorum. Bu aya ait Telekom faturası geldiğinde ödemeyip direkt Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

Ahmet 60 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet10 Haziran 2013

    Cansu hanım tarafından arandım ve diğer 4441444 aramalarımda bana kağıttan okudukları şekilde arızanın ilgili birimlere iletildiği çalışmanın devam ettiğini tekrarladı. hattımda herhangi bir çalışma veya düzelme yoktur. müşteri hizmetlerini her aramamda çalışmanın devam ettiği söylenip durmaktadır.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2013

    Sayın Ahmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected]turktelekom.com.tr - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön