15 Şubat 2013

Türk Telekom Çalınan Laptopla Kimse İlgilenmiyor!

Yaklaşık 3 ay önce Ttnet ten almış olduğum samsung marka laptopum çalındı(kabul ediyorum benim hatamdı)bunun üzerine ilk olarak karakolda tutanak tutuldu savcılığa dosya karakoldan 20 gün sonra ulaştı peşine Türk Telekom u aradım müşteri hizmetlerindeki bayan Türk Telekom ofislerine gitmemi oradan kesin bulunacağını söyledi gittiğimde böyle bir şeyin mümkün olmadığını söylediler sadece maç id kodu üzerinden bulunabileceğini söylediler samsung koreden maç id kodunu temin ettim ve verdim ama hala Türk Telekom ve Ttnet alt yapısı üzerinden maç id kodundan sorgulatıp laptopun nereden internete bağlandığı bulunamıyor. Ayrıca beni umutlandıran bilgileri yeterli olmayan müşteri hizmetleri var.

Ali 54 Okunma

Cevaplar

 • Ali01 Şubat 2014

  ttnet her gun arıyor yenı kampanyaları hakkında ama çalınan laptoplarla ılgılı hiçbir girişimde bulunmuyorlar halen bir cevap veren yok

 • Ali07 Ocak 2014

  firma sadece insanların cebindeki pataya bakıyor.Gerisi teferruat.

 • Ali14 Mart 2013

  şikayetime 15 şubat 2013 tarihinden bu yana bir gelişme olmamıştır sadece her ay faturalarım gönderilmektedir.TTNET sadece tahsilata bakan bir firmadır. Sizin sorunlarınızı çözen bir firma değildir.Bu firmayı şikayet edebileceğim bir mercide bulamadığımdan elim kolum bağlı 6 aylık sürenin geçmesini bekliyorum 6 aydan sonra avrupa insan hakları mahkemesi konuyla ilgilenebiliyormuş. Türkiyede çözüm bulamadığım sorunumu avrupa çözücek. Burada yazılanların altına standart cevaplar atmak kolay neden açıklamalı olarak sonuclar yazılmıyor neden denmıyorkı bizim kapasitemiz yetmiyor bizim okadar gelişmiş bir teknolojimiz yok biz sadece 8 mbite kadar deriz ve sadece 3 mbit verir ay sonundada 8 mbitlik parayı alır cebimize koyar ve krallar gibi yaşarız denilmiyor.

 • Ali18 Şubat 2013

  yapılan bilgilendirme bu şekildedir tarih ve bilgilendirmeyi sizlere bildireceğim : www.şikayetvar.com adresinden TTNET'e iletmiş olduğunuz e- postanız tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili inceleme ve değerlendirme amacıyla ilgili Telekom Müdürlüğüne bildirilmiştir.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön