15 Mayıs 2014

Türk Telekom Çağrı Merkeziyle Yapılan Görüşme Kayıtlarını Dinlemek İstiyorum

Mevcut tarifenin tüketici iradesiyle seçilmediği için daha düşük bir tarifeye geçiş yapmak istedim. Türk Telekom çağrı merkezinin verilen taahhüt nedeniyle bunun mümkün olmayacağını söylemesi üzerine 1-104-775-63-440 nolu şikayet kaydımı oluşturdum. Söz konusu şikayetimde hiçbir şirket yetkilimizin mevcut tarife için onay vermediğini, bu nedenle tarife değişiklik talebimin gerçekleştirilmesi gerektiğini ilettim. Fakat daha sonra tarafıma dönüş yapıldı ve görüşme kayıtlarının dinlendiği, itiraza konu işleme tarafımdan onay verildiği söylendi. Öyleyse kayıtları bende dinlemek istiyorum dediğimde, savcılık kararı olmadan bunun mümkün olmayacağı söylendi. Bütün hatları iptal edip, adli takibe başlayacağım.

Ali 510 Okunma

Cevaplar

  • Ali27 Mayıs 2014

    1 Yıllık taahhüt ile tarife değişikliği için talimat verdiğimi iddia ettikleri çağrı merkezi ile yapılan telefon görüşmesi kayıtlarını dinleme talebinde bulundum. Ancak geçen zamana rağmen talebimle ilgili işlem yapılmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2014

    Sayın Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected]om.com.tr - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön