02 Mayıs 2013 #1775151

Türk Telekom Çağrı Merkezi Sadece Talep Alıyor, Çözüm Yok!

Daha önce şikayetimi Müşteri Hizmetlerini arayarak belirtmiş. Ardından da "1746091" (sikayetvar.com şikayet no) numarası ile belirtmiştim. Buna dayanarak ilgili firma da "1-5660376167" nolu bir destek talebini açmıştır. Talebim hala sonuçlanmamıştır. Ben de bunun üzerine müşteri hizmetlerini yeniden arayarak, bahsi geçen konunun çözülmediğini, talebimin bile işleme alınmadığını belirttim. Daha sonra yanlış hatırlamıyorsam "1-5711159682" nolu talebi açtılar. Sonuç itibariyle konuyla alakalı 2 talebim var ama henüz çözülmüş değildir.


Anladığım kadarıyla ilgili firmada her şey abone yapana kadar. Arkasından ise gereksiz pazarlama atakları, müşteriyi kızdırma ve kaçırma politikaları uyguluyorlar.

Fatih 110 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Fatih Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön