16 Nisan 2013 #1746091

Türk Telekom Çağrı Merkezi Eksik Bilgi Veriyor Yanlış Yönlendiriyor!

Çağrı merkezi tarafından çok fazla aranarak taciz edildim. Karşıma inanılmaz hızlı konuşan, lafları sürekli geveleyen biri çıktı, 1 yıl taahhüt vermemi istedi ve 9 ay boyunca 12,5 TL ödeyeceğim söylendi.


Gördüm ki beni Ev Avantaj 100 tarifesine geçirmişler. Eski tarifemden 5 TL daha pahalı. Yanı sıra yapılan indirim de geçici bir süre tanımlandığı için, sonrasında normal fiyat ödemeye başlayacağım. Telefonu sadece internet sebebiyle kullanıyorum. Bu nedenle avantajından çok daha fazla zararı var.


Bu sebepten yapılan bu işlemin iptalini rica ediyorum. Hiç bir işlem yapılmasın, eski tarifemde kalmak istiyorum. Benim için kablodan ibaret olan bir şeye boşu boşuna para vermek istemiyorum.

Fatih 106 Okunma

Cevaplar

  • Fatih22 Nisan 2013

    Problemim hala çözülmemiştir.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Fatih Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön