03 Nisan 2013 #1722982

Türk Telekom Bulunduğum Binanın Hızı Çok Düşük!

İnternet hızım çok düşük acaba bizde mi bir sorun var diye elektrikçiye kablolarımızı kontrol ettirdim sizinle alakalı değil kablolarınızda bir problem yok dedi daha sonra Türk Telekom un fiber haritasından bulunduğum binanın erişim hızına baktım 2 Mbit diyor. Hemen yan bina bizim binadan çok daha eski olmasına rağmen oraya 5 Mbit diyor . Gerçekten bi anlam veremedik. Sorunun apartmandaki telefon kutusundan kaynaklandığını düşünüyorum Bu durumu Ttnet'e bildirdik onlarda bu tip bir problemlerle Türk telekom'un ilgilendiğini söylediler. Gerekli kontrollerin yapılmasını ve sorunun giderilmesini istiyorum.

Olcay 54 Okunma

Cevaplar

  • Olcay04 Nisan 2013

    sorunumu hallettim teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimizin şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine 03.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön