10 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6145576

Türk Telekom Bu Nasıl Bir Hizmettir!

Benim şikayetim yıllar önceye dayanıyor. Şu an oturduğum evde yıllardır internet hız sorunu yaşıyorum. Faturam da almam gereken hız 8 Mbit ama gelen ekiplerin bana ''binanız eski bina girişine kadar gerekli hız ulaşıyor, hatların eski olmasından dolayı dairenize çıkana kadar hız düşüyor'' demesi üzerine daireme binadan ayrı özel hat çektirdim. Karşı dairemde ki komşunun da aynı sorunu yaşaması üzerine kendi daireme çektirdiğim hattın aynısını onun dairesine de çektirdik.


1 Mbit olan hızım 3 Mbit'e kadar çok şükür çıktı. Fakat son 3 aydır hızım tekrardan 1 Mbit'e düşürüldü. Arıza kaydı bıraktım gelen teknik ekibin yazdığı raporda santrale uzak olmam sebebiyle hızın bana gelene kadar düşmesiydi. İlginçtir ki yaklaşık 3 seneye yakın sorunsuz bir şekilde 3 Mbit hız alıyordum. Daha sonra tekrar arıza kaydı bıraktım bu seferde yazdıkları rapor benim ev içi tesisatım da bir sorun olduğu yönündeydi.

Necati 37 Okunma

Cevaplar

  • Necati10 Ağustos 2016

    Bu olayların akabinde kalkıp Türk Telekom Kocaeli İl Müdürlüğüne gittim. Orada ki teknik ekipte ki arkadaş ile görüştüm birkaç yeri aradı mail attı. O arkadaş görüşmelerini tamamladıktan sonra ekiplerin tekrar geleceğini söyledi bende müdürlükten ayrıldım. Tahmin edebileceğiniz üzere sorunum 3 aydır devam ediyor. Baktım ki bu iş böyle olmayacak tekrar TTNET müşteri hizmetlerini aradım Bölge Müdürlüğü ve teknik ekipleri şikayet için genel merkeze benim ağzımdan bir mail atmalarını istedim. Sonrasında dayanamadım bir mailde kendim yazarak yolladım. Sonuç olarak bir dönüş yapılmadı. En son olarak İstanbul da ki genel müdürlüğü aradım sorunlarımı ve yaşamış olduğum sıkıntıları anlattım.

Ziyaretçi Yorumları