25 Eylül 2018
Yorum Yap
#10943686

Türk Telekom Boş Port Yokmuş

Türk Telekom'un artık kendine gelmesi lazım, yeni adresime başvuru öncesinde altyapı sorgulatıyorum 10 MB hız destekliyor deniliyor. Kurulum için randevu veriliyor ertesi gün için ancak ne gelen var, ne arayan. Adreste kontrol yapılmadan boş port yok diye SMS gönderiliyor. Arıyorum bilgisiz ve ilgisiz temsilcileri sisteme altyapı yok olarak giriş yapıldığını söylüyor çözümü olmadığını ve başvurumu iptal ettiğini söylüyor. Türk Telekom'la seneler önce sorunlar yaşamış olmama rağmen kendini düzeltmiştir daha memnuniyet odaklı olmuştur belki düşüncesiyle tekrar başvuru yaptım ancak böyle köklü bir firmanın hali içler acısı.


İnsanları maddi manevi kandırmaktan başka bir işe yaramayan firma. Bu sektörde senelerce çalıştım, portun dolu olmasının ne demek olduğunu, firmanın portu boşaltarak hizmet vermesi gerektiğini, hatta benim adresim için ayrılmış portun başkası için kullanılmaması ya da adresteki eski kullanıcının çıkmasından sonra portun boşaltılmasının gerektiğinin bilincinde olan bir müşteriyim. Muhtemelen farklı dairelere adrese önem verilmeden gelişigüzel port kullandıkları için ben hizmet alamıyorum, bunun üzerine bir de altyapı yok diye yanlış notlar girilip başvurumu iptal ediyorlar.


Kendilerinin ne zaman bizi aramaya ihtiyaç duyarlarsa o zaman arayacaklarını söylüyor müşteri temsilcisi B** Hanım. Genel müdürlüğe gidin diyor çalışma saatlerini bilmediğini sistemde görmediğini söylüyor ancak biraz bilinçli müşteri olduğunuzu anladığında hemen şakır şakır adres ve çalışma saati bilgisi veriyor. Türk Telekom kadar kötü internet hizmeti veren bir firma görmedim. Hizmeti geçtim başvuru süreci bile sürekli sorun. Sorsanız her yere hizmet veriyorlar.

Hazel Hazel 444 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler