27 Nisan 2016

Türk Telekom Boş Port Yok Denilip İnternet Hizmeti Alamıyorum

Yeni eve taşındım, internet ve ev telefonu nakil başvurusunda bulundum, ev telefonum nakil edilip çalışmasına rağmen internetim 3 haftadır boşta port yok denilip bağlanmıyor. Müşteri hizmetlerini defalarca arayıp her defasında kayıt açtırdım fakat kimse problemi çözemedi.

Problemin ne zaman giderileceği konusunda da kimse tarafından bilgilendirilmedim. Ne kadar daha bekleyeceğiz en azından bunu söyleyin bari. O kadar teknisyen mühendisiniz, ne işe yarıyor? Fiberliyoruz diye ortalıkta geziniyorsunuz, ama altyapınız sıfır. Başka firmalara port kiralayacağız diye kendi müşterilerinize hizmet veremiyorsunuz.

Sekiz yıllık aboneliğim var sanırım cezası da bu olsa gerek. Bir de bakalım bağladığınızda (yapabilirseniz tabi) hızım ne olacak? 16 Mbit abonesiyim ama 2-3 Mbiti geçeceğini tahmin etmiyorum. Bu konuda epey bir şikayet alıyorsunuz. Çözüm mü? Yok tabi.

Kaan 53 Okunma

Cevaplar

  • Kaan11 Mayıs 2016

    Teknik servis tarafından arandım. Boşta port olmadığı ve internetin bağlanamayacağını söylediler. İsterseniz müdürlüğe gidip hattınızı iptal ettirebilirsiniz dediler. Ne zaman port olur herhangi bir bilgilerinin olmadığını da eklediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön