27 Ağustos 2013 #1977935

Türk Telekom Borç Ödemek İçin Alternatif Sunmuyor!

2010 yılında aldığım TTNET ve telefon hizmetleri borcumdan dolayı kapandı. Ödemek için defalarca Türk Telekom Üsküdar şubesine gittim, müdürle dahi görüştüm. Öğrenci olduğumu, aynı zamanda çalışarak geçimimi sağladığımı, bu sebeple cüzi miktarda taksit yaptıkları takdirde borcumu ödeyeceğimi belirttim fakat bana sundukları sadece "yarısını ödeyin, yarısını da sonraki ay ödeyin" oldu.


Öğrenci bir insan için 273 liranın yarısını ödemenin ne kadar yüklü bir ücret olduğunu bilen bilir. Bu görüşmeler sonrasında alternatif sunulmadığı için borcumu ödeyemedim. Aradan 3 yıl geçti, şimdi borcum icralık olarak 630 TL şeklinde karşıma çıkıyor ve peşin ödemek dışında yine hiçbir alternatif sunmuyorlar.

Deniz 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın Deniz SEVİM, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön