16 Mart 2013 #1689248

Türk Telekom Bölgesel Arıza Var Aboneliği de İptal Etmiyorlar!

Telefonumuz 2-3 aydır kapalı. Genel bir arıza olduğu söyleniyor. Telefonumuz kapalı olduğu bu süre zarfında hala fatura da geliyor. Fatura gelmesin diye hattı kapatmak istiyoruz ama hat babamın üstüne ve babam şubeye giderek dilekçe verecek sağlık durumunda olmadığı için gidemiyor. Yaptığım arıza kayıtlarında da bu durumu belirttim.


Az önce müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri yaptığım arızaları göremediğini söyledi. Bir mail adresi verdi ve mail atmamı istedi.

Ali 105 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön