30 Haziran 2015

Türk Telekom Bölgesel Arıza Nedeniyle Komşunun Abone Numarası Yakın Olduğu Halde Telefon Hattı Nasıl

Geçen hafta abonesi olduğum Türk Telekom'a ait ev telefonumla görüşürken görüşme kesildi. Önce kesik kesik gürültü-çat çat gibi- daha sonra ve şimdi devam ediyor, bir cayırtı sesi oluştu ve ben hattımı kullanamıyorum. Müşteri hizmetleri 444 1 444'e durumu ilettim, bölgesel arıza oluştuğunu arıza var dediler. Ertesi sabah düzelme olmadı, komşumun telefonun çalıştığını öğrendim, tekrar şirket merkezini aradım, aynı şeyi söylediler, komşumun telefonunun çalıştığını ve abone numarası yakın olduğunu hatırlatmama rağmen yine yanıtı aldım, sorumlu-yetkili birisi varsa görüşme talebi istedim ancak, yetkili biziz arıza giderilecek dediler. Ben mağdurum. Türk Telekom'dan şikayetçiyim.

Osman 245 Okunma

Cevaplar

  • Osman'ın Teşekkür Mesajı01 Temmuz 2015

    İlgili firma bu sitede yayımlanan yazıyı görünce aradı, aynı şeyleri söyledi, ilgileneceklerini ve sonucu bildireceklerini belirttiler, bu gün sabah ev telefonum arandı, sorunun giderildiğini ilettiler. Şikayetvar com site yönetici ve çalışanlarına teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Haziran 2015

    Sayın Osman Bayır, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön