18 Eylül 2013 #2019118

Türk Telekom Bizi İnternetsiz Bıraktı!

Yayla mahallesi 1449. sokak Etlik Keçiören Ankara adresinde ikamet etmekteyim. Oturduğum muhit Türkiye'nin başkenti ve Ankara'nın merkezi olmasına rağmen, defalarca Türk Telekom Keçiören şubesini aramama rağmen hiçbir ilerleme olmamıştır. Sokağımızın başındaki karşılıklı iki binanın interneti bağlanırken bizimkinin bağlanmaması insana başka şeyleri düşündürmekte. Bu yanlışın biran evvel düzeltilip tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Yasin 182 Okunma

Cevaplar

 • Yasin20 Eylül 2013

  Kesinlikle memnun değilim.Olumlu herhangi bir ilerleme olmadı.

 • Yasin19 Eylül 2013

  Bana herhangi bir bilgilendirme mesajı ya da telefonuma mail gelmemiştir. Bilginize.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Yasin19 Eylül 2013

  Bana bir defa dönüş oldu;fakat telefona ulaşamadığım için görüşme gerçekleşmemiştir.Memnuniyetsizliğim devam etmektedir.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön