07 Temmuz 2014

Türk Telekom Bir Yılı Aşkın Süredir Telefon Bağlanmadı!

Türk Telekom Hatay Müdürlüğüne 20.06.2013 tarihinde 832729 no'lu iş emri ve 12000**** 4 no'lu iş emri ID ile nakil için müracaat ettim. Adresime en yakın kutuda yer olmadığını söylediler ve bugüne kadar en küçük bir gelişme olmadı. Bu zamanda böyle bir sorunla karşılaşmak ve giderilmemesi çok komik.


Ben bu konuyu yazarken utanıyorum yetkililerde sorunu gideremedikleri için sıkılmıyorlar mı?Görüştüğüm görevli, şikayetinizi ne kadar çok yere yazarsanız ancak giderirler, bunları rahatsız etmezsen yapmazlar dedi. İnşallah böyle değildir. Bir kutu bağlamak bu kadar zor mu? En kısa sürede sorunun giderilmesi dileği ile. .Bir yıldan fazladır beklemekteyiz. Şikayet sayımız 11 adet olmuştur.

Hakan 195 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Sayın Hakan BEY, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön