17 Nisan 2013 #1748534

Türk Telekom Bir Türlü Aktif Edilemeyen İnternet Bağlantısı!

10. 04. 2013 tarihinde sabah saat 09. 00 da Ttnet 3ü bir arada -20 mb hipernet paketi için Türk Telekom Küçükyalı'ya başvurdum. Başvuru esnasında üç iş günü içinde kullanma açılacak dendiği halde bugün 7 gün geçmesine rağmen henüz aktif hale gelemedik.


Aradığım Türk Telekom Müşteri Hizmetleri yetkilileri sadece şikayet kaydı alıp bırakıyorlar. Bağlı bulunduğum santrali aradığınızda tenezzül edip telefona bakan bile yok. Televizyonlarda şöyle hızlıyız böyle iyiyiz diyerek reklam yapmakla bu işin olmayacağı bilincine varılmamış hala.
şimdi düşünüyorum da sonrasıda böyle olacaksa Türk Telekom internet'e geçtiğime pişman olacağım galiba.

Metin 20 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön