Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türk Telekom Bir Günlük Modem Arızası

160
Faruk
Faruk 2 hafta önce
Türk Telekom Bir Günlük Modem Arızası

2 senedir Türk Telekom müşterisiyim. İki gün önce arayarak yeni modem teklifinde bulundular. Güya evde daha hızlı internet kullanacaktım. 2 gündür internette sürekli kopma ve yavaşlık yaşıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım, fakat bir şey yapamayacaklarını paşa paşa yeni modemin parasını yani kullanamadığım hizmetin ödeyeceğimi söylediler. Türk Telekom pişmanlıktır. En kısa sürede tüm cayma bedellerini ödeyerek iptal edeceğim.

Benzer Şikayetler

profile
1.544
03 Temmuz 2022

Türk Telekom Fiber Altyapısı Olduğu Yerde Fiber İnternet

Eski tarifem 16 megabit sınırsız standart düzeyde internetim vardı modemim holde duruyor her yerden çekiyor ve hızı şimdiki haline göre çok çok iyiydi gel gör ki o kötü fiber internet yalanına kandıktan sonra evimize fiber bağlantısı yaptırdık çünkü altyapısı geldi ve daha iyi hizmetten yararlanmak ...

profile
Av.
1.446
27 Mayıs 2022

Türk Telekom İnternet Aşırı Yavaş

TTNET internet hız sorunu 16 Mbps parası ödüyoruz. İnternet sürekli kesiliyor. Sürekli yavaş. Yeni modem aldık yine aynı. Gelen internet çok yavaş. Mahallemizde başka internet olsa anında aboneliğimizi değiştiririm. Aşırı sıkıntı yavaş ve ilgisiz bir firma.

Türk Telekom İnternet Aşırı Yavaş
  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
650
29 Mart 2022

Türk Telekom Ev İnterneti Çekmemesi

Ev internetim aşırı yavaş çekiyor. Kesinlikle aldığınız parayı hak etmiyorsunuz. Daha önce de müşteri hizmetlerini aradım tek çözümleri modemi açıp kapatmak ama hiçbir işe yaramıyor. Lütfen ise yarar bir çözüm üretin. Verdiğim para karşılığında hizmet almak istiyorum.

profile
593
20 Mart 2022

Türk Telekom Adsl Aşırı Yavaş, Telefon Açmaktan Bıktım, Çözüm Yok

Türk Telekom, haftalardır internetim aşırı yavaş. Şikayet için arıyoruz bizde sorun yok diyorlar. 3 kere modem değiştirdim. Telefondaki arkadaşlara da söylüyorum. Hala bizde sorun yok, yeni alınan modem de bile sorun çıktığı oluyor diyorlar. Her ay tıkır tıkır paramı alıyorsunuz. youtube.com bile a...

profile
1.098
23 Şubat 2022

Türk Telekom İnternet Hızımı Düzeltmiyor

İnternet indirme hızım 1 MB bile geçemiyor. Bütün sitelere inanılmaz yavaş hızda giriyor ve hiçbir çözüm sunulmuyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda yaptıkları tek yardım modemi açıp kapatmak. Parayı aldıktan sonra hiçbir yardımda bulunulmuyor.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .