15 Aralık 2014

Türk Telekom Binaya Neredeyse 5 Ay Geçmesine Rağmen Şebeke Çekilmedi

Ümraniye Türk Telekom Müdürlüğü'ne 07.08.2014 tarihinde yeni yapılan binamıza telefon hattı çekilmesi için dilekçe verdim. Benden sonrada diğer daire sakinleri dilekçe verdi. Hatta son olarak Apartman Yönetimi olarak dilekçemizi taahhütlü posta ile kuruma ilettik. Hatta 1-2 defa yüz yüze görüştük. Ancak aradan 4,5 ay geçmesine rağmen halen binamıza şebeke verilmiş değil.

2015 yılında Ümraniye Telekom Müdürlüğüne 1 km mesafede telefon ve internet kullanamıyoruz. Ümraniye Telekom müdürlüğü'ne telefonla ulaşmak mümkün değil. Kimse telefonlara bakmıyor. Artık çözüm istiyoruz konuyla ilgili. Lütfen değerlendirmeye aldık deyip mesajımın altına Türk Telekom'dan mesaj yazılmasın. Neredeyse 5 ay oldu.

Metin 1.162 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Aralık 2014

    Sayın Metin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön