10 Mayıs 2014

Türk Telekom Binaya Hala Şebeke Bağlamadı

Ankara İncesu Türk Telekom müdürlüğüne giderek yeni taşındığımız binamıza hat çekilmesi için talepte bulundum.Fakat buradaki görüştüğüm yetkililer bunun olmayacağını en az binada 8 kişi olması gerektiğini ve bunlarında yeni bir telefon hattı başvurması gerektiğini söylediler. Bürokrat tanıdığınız yoksa bu işin biraz geç olacağını 6 ay gibi bir zamanda halledileceğini ilettiler. İletişim özgürlüğümün sade bir vatandaş olarak kısıtlanarak,bu hakkımın engellenmesinden rahatsızlık duyuyorum.

Ömür 112 Okunma

Cevaplar

  • Ömür17 Mayıs 2014

    çözüm üretmek yerine beklememi söyleyen (1-6 ay) müşteri temsilciliği ve tamamen gereksiz bir geri dönüş yapıldı.bugünden sonra Türk Telekom'u bir daha tercih etmeyeceğimi ve çevremdeki yakınlarımada aboneliklerini iptal etmeleri gerektiğini ileteceğim.

  • Ömür17 Mayıs 2014

    türk telekom şikayetimden sonra geri dönüş yaptı ve en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz denildi.Fakat problem hala çözülmüş değil ve 2 hafta geçmesine rağmen geri dönüşte sağlanmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2014

    Sayın Ömür GÜMÜŞ, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Recep AYKAN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön