22 Eylül 2014

Türk Telekom Binada Şebeke Yokmuş!

Evimi taşıdığım binaya internet hattımı nakil ettirmek istedim. Yaşadığım şehirde Telekom Müdürlüğüne gidip nakil başvurusunda bulundum. Şehir merkezinde bulunan, yeni taşındığım binaya hattımı nakil edemeyeceklerini şebeke olmadığını ifade ettiler. Nedenini sorduğumda genel müdürlük bize ödenek çıkarmıyor o yüzden sizin binaya şebeke kutusu takamıyoruz dediler. Ve 1 yıla kadarda bekleyebilirsiniz dediler.


Şimdi soruyorum sizlere anlaşmalı olduğunuz TTNET firması ay başı olduğu zaman parasını tıkır tıkır alıyor da şehir merkezine bir binaya mı şebeke kutusu çekemiyorsunuz? Reklamlarda bas bas bağırıyorsunuz köylere bile internet götürdük diye. Ben şehrin göbeğinde yaşıyorum ama internetim yok.

Yusuf 89 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf23 Eylül 2014

    Kader hanım tarafıma ulaştığınız için teşekkür ederim.Yalnız hiçbir gelişme olmadı sorun hala devam etmektedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2014

    Sayın Yusuf Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön