04 Temmuz 2014

Türk Telekom Bina Telefon Bağlantısı Hala Yapılmadı!

Yaklaşık 3 senedir Türk Telekom kullanıcısıyım. 1 hafta önce aynı şehir içinde farklı bir mahalleye taşındık. Taşındığımız yer yeni bir bina. Müteahhit binaya ankastre kutu bağlatmış fakat bina içerisine (dairelere) dağılım yok. Telekom'a müracaat ettiğimizde bize 3 ay sonra bağlantı yapılabileceklerini söylediler. Bunun daha hızlı bir yolu yok mu diye sorduğumuzda malesef dediler. Yani günümüz teknolojisinde bir telefon bağlantısının 3 ay sonra yapılması biraz kötü ve üzücü bir durum değil mi ?
Yani işlem hızlı olması için illa Türk Telekom'da tanıdığımızın mı olması lazım veya vazgeçip kapattırıp farklı çözümler mi aramak lazım?

Mahmut 140 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut04 Temmuz 2014

    Maalesef standart kalıp bir cevap değilde tatmin edici bir cevap bekliyorum. Ne zaman olacağına dair net bilgi istiyorum. Çünkü ona göre iptal ettirmek farklı çözümler arayacağım. Boşuna 3-5 ay ücret ödemek istemiyorum ve en kısa sürede internet kullanabilmek istiyorum..

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Sayın Mahmut Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön