17 Eylül 2013 #2015362

Türk Telekom Bina Girişine Ankastreyi 3,5 Aydır Takmadı!

Yaklaşık 3,5 ay kadar önce yeni geçtiğim dairem için internet ve telefon başvurusunda bulundum ancak bina yeni olduğu ve bina girişindeki ankastre kutu Türk Telekom tarafından takılmadığı için beklemem gerektiği söylendi.


3,5 aydır beklemedeyim ve hala gelen giden olmadı. Durumu soruşturduğumda ise Türk Telekom'un elinde bu ankastrelerden bulunmadığı ve yeni müşterileri 8 ay ile bir yıl arasında beklettiği haberini aldım.


Türk Telekom gibi Türkiye'nin en büyük ve değerli firmalarından birinin bahsi geçen ve düşük bir teknoloji gerektiren bu ürünü nasıl olup da temin edemediği ve kendi müşterisi olmak isteyen insanları nasıl böyle mağdur ettiği konusunda bilgi almak istiyorum.

Ahmet 48 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet20 Eylül 2013

    Çok hızlı dönüş yaptılar ancak hiç bir çözüm sunmadılar.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Ahmet Enes Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Döne AYNUR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön