28 Ağustos 2015

Türk Telekom Bina Alt Yapısı Yok

Tam 1 yıl önce yeni binadan daire aldım ve 3 ay sonra daireye internet bağlatmak istedim bina da alt yapı olmaması nedeniyle dilekçe vermem gerekiyormuş aynı gün abonelik işlemleri yapıldı ve dilekçe verdim.

İlgili beyefendi 1-2 ay içerisinde bağlantı yapılacağını söyledi, aradan 4 ay geçti ve hala bağlantı yapılmadı yeniden aynı şubeye gittim ve ilgili bayan dilekçenin bulunamadığını kayıp olmuş veya siz dilekçe vermemiş olabilirsiniz dedi.

Bende bunun üzerine yeniden dilekçe verdim dilekçe No. (158163) 07.07.2015 tarihinde ve yine 2 ay olacak hala herhangi bir işlem yapılmadı. Koskoca Türk Telekom bir binaya 10 metre hat çekmekten bu kadar mı aciz? Acilen gereğinin yapılmasını rica ederim.

Serdar 2.705 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2015

    Sayın Serdar Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön