Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Türk Telekom Bilinmeyen Numaradan Gelen Kargo Mesajı

profile
28 Nisan
114

+44'lü bilinmeyen bir numaradan kargonuz ile ilgili bir sorun yaşıyoruz. Mesajı aldım. Yanlışlıkla linke tıkladım fakat direkt sayfadan geri çıktım. Lakin mesajın art niyetli olduğunu düşünüyorum. Bilgi gizliliğimle ilgili şüphelerim var. Linke tıkladığım anda bilgilerime ulaşmış olma ihtimalleri yahutta virüs alabilecek olma ihtimalimi öğrenmek istiyorum.

Türk Telekom Bilinmeyen Numaradan Gelen Kargo Mesajı

Benzer Şikayetler

Türk Telekom Bilinmeyen Numara Rahatsızlığı

profile
07 Ağustos
47

+902162125182 numarası hangi kuruma ait arayıp cevap vermeden kapatıyor +902162125182 numarası beni az önce aradı bu numara hangi kuruma ait birkaç saniye aradı alo dedim hiç cevap vermeden yüzüme kapattı. Yetkililerden bu işin içinde bir şey var ise şikayetimi buraya yazıyorum

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

profile
30 Mayıs
59

Türk Telekom müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde ulaşılamıyorum. Sürekli reklam içerikli bilmediğim numaralardan mesaj alıyorum, kişisel verilerimin korunmadığını düşünüyorum. Özellikle müşteri hizmetlerine ulaşabilirsem sorunlarımı söyleyeceğim. Umarım sorunum giderilir.

1

Türk Telekom Bilinmeyen Numara Araması

profile
25 Ocak
94

Bıktım usandım illallah ettim 0850 numaralardan aranmaktan. Nereden buluyorlar numaralarımızı, kimlerle paylaşıyorsunuz bilgilerimizi? Türk Telekom'a geçtim geçeli ne reklam mesajlarınız bitti ne tuhaf numaralardan aranmam bitti. Engellemekle bitmiyorlar da, bakteri gibi virüs gibi çoğalıyor gittikç...

1 Destek
5
Çözüldü

Türk Telekom Bilinmeyen Numaraların Kontrolü

profile
06 Ocak
67
"Arnica şirketi yetkili Ü***Hanım, Kadıköy yetkili servis ile temas kurarak kısa zamanda sorunumuzu çözmüş olup, yakınen ilgilendikleri ve sorunumuzu çözdükleri için teşekkür ederiz."
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz