17 Eylül 2014

Türk Telekom Bilgi Vermeden Ücretsiz Arama Kampanyasını Sonlandırdı

Türk Telekom bilgi vermeden akşam 7'den sabah 7'ye cebi bedava arama kampanyasını bitirdi. Bu durumun bilgisi verilmediği için ağustos ayı faturam 88.75 TL olarak geldi. Eminim ki benim durumumda ülke genelinde on binlerce kişi kaldı.

Türk Telekom un keyfi davranışı beni çok zor durumda bıraktı. Cep ile görüşmeye eylül ayının bugün dahil 16 'sına kadar devam ettim. Yaklaşık aynı miktar fatura bana eylül ayında da gelecek. Bu konu ilgili Türk Telekom dan şikayetçiyim.

Vedat 390 Okunma

Cevaplar

  • Vedat18 Ekim 2014

    Türk Telekom aradan tam 1 ay geçtiği halde yanıt vermedi

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2014

    Sayın Vedat Emre Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön