03 Nisan 2013 #1722972

Türk Telekom Bilgi Alamıyorum!

Sorunum internet hızım ile ilgili. İnternet bağlantı hızım Ttnet 32 Mbit olmasına rağmen yalnızca 6Mbite kadar internet hızına sahip olabiliyorum. Alt yapım müsaitse Fibernet 100 Mbite geçmek istiyorum ancak bulunduğum bölgede kaç Mbit hıza kadar internet sağlayabildiklerini bilmeden bunu yapamam!


Ttnet konu ile ilgili olarak Türk Telekom Müdürlüğü ile görüşmem gerektiğini, kendilerinin alt yapımın ne kadar hıza müsaade ettiğini bildirebileceklerini söyledi. ANCAK Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığımda bu konu ile ilgili olarak bilgi sağlayamadıklarını, Ttnet ile görüşmem gerektiğini söyledi! Bağlı bulunduğum (Beylikdüzü) Türk Tel. Müdürlüğünü de sürekli aramama rağmen açan olmuyor!

Elif 48 Okunma

Cevaplar

  • Elif22 Nisan 2013

    Aboneliğimi iptal ettirdim.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön