11 Eylül 2013 #2006336

Türk Telekom Bildirimde Bulunmadan Hattımı Kapattı!

2007 yılından beri Türk Telekom abonesiyim. Elektrik, su, telefon vs. tüm faturalarım otomatik ödeme talimatı ile her ay düzenli olarak ödeniyor. Yakın zamanda otomatik ödeme talimatı ile ilgili değişiklik yaptığımdan dolayı Türk Telekom faturasını otomatik ödeme kapsamına almayı unutmuşum yani gözden kaçırmışım.


Bunun sonucunda iki ay faturam ödenmemiş ve Türk Telekom bana iki ay süresince faturamın ödenmediğine dair ne bir mesaj, ne bir bilgilendirme maili hiçbir şey göndermeden hattımı kapatmış. Hattımın kapandığını farkettiğimde hemen ödenmeyen faturaları ödememe rağmen gelen son faturada hat açma ücreti eklemişler. Hiçbir bildirimde bulunulmadan hat kapatılamaz böyle hizmet anlayışı olmaz.

Murat 50 Okunma

Cevaplar

  • Murat27 Eylül 2013

    Problemim çözülmedi Türk Telekom problemi çözmeye de çalışmadı. Böyle hizmet anlayışı olmaz.

  • Murat12 Eylül 2013

    Türk Telekom iki ay ödenmeyen faturam için hiç bir uyarı yapmadan hattımı kapatmış, faturanın ödenmediğini öğrendiğimde hemen ödedim hem faturamın ödendiğine dait hiç bir uyarı yapmadı hem de bildirim yapmadan kapattığı hattı açarken hat açma parası alıyor. Böyle müşteri memnuniyeti böyle müşteri hizmetleri anlayışı olamaz. Hat kapanacaksa mail var, mesaj var, telefon var bir şekilde hat sahibini bilgilendirirsin bilgilendirmedin hat açma ücreti almak ta nedir? Ne yaptında utanmadan hat açma ücreti alıyorsun Telekom hat açmak çok mu zor kolayca kapattığın hattı kolayca açarsın müşteriden haksız here para almak buna denir. Bu ülkede tekel olmanın avantajını kötü niyetli şekilde kullanan Telekom' u kınıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Murat Bey , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön