29 Ocak 2014 #2263394

Türk Telekom Başvurularıma Sonuç Alamıyorum

Yeni taşındığım binada Türk Telekom kutusu olmadığını öğrendim, internet ve telefon için Beyoğlu Telekom müdürlüğüne başvuruda bulundum. Dilekçeler yazdım verdim, fotokopileri bende bulunmakta ancak 5 ay geçti hala evime internet ve telefon bağlantısı alamadım.


Konu ile ilgili çağrı merkezini aradım ama yanıt alamadım, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak ben bu haklarımdan yararlanmak istiyorum ama, Telekom'un memurları, çağrı merkezleri müdürlükleri dahi ilgisiz ve ciddiyetsiz. Bu konuda şikayetçiyim ve bu konuda çözüm getirilmesini rica ediyorum.

Ozan 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Ozan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön