30 Eylül 2013

Türk Telekom Başvuru Sürecinde Mağdur Etti!

04. 09. 2013 tarihinde hem telefon hattı hemde TTNET adsl başvurusunda bulunup sözleşmeleri imzaladım. 06. 09. 2013 tarihinde teknisyen arkadaş telefon hattımı bağlamaya geldi fakat apartmanın yeni olmasından dolayı apartmanın girişinde kutunun olmadığını söyledi ve arkadaşlara bildireceğini bir hafta içinde bağlanacağını söyledi.

Hemen hemen 1 ay geçmesine rağmen hala kutu bağlanmadı ve ben internetimi kullanamıyorum. 4-5 kez de Türk Telekom müşteri hizmetlerinizi aradım fakat çözüme ulaşamadım. Bunlara rağmen sorunum çözülemeyecekse sözleşmeyi iptal edip farklı bir firmadan internet hizmeti almak istiyorum.

Cüneyt 81 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt04 Ekim 2013

    Türk Telekom tarafından bilgilendirmenin yapılmasını hala bekliyorum. Siz şirket politikası olarak müşterinizi bir kez aradınız ve ulaşamadınız , tekrar arama zahmetinde bulunmaz mısınız?

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Eylül 2013

    Sayın Cüneyt Dalgıç, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Döne AYNUR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön