14 Eylül 2013 #2011227

Türk Telekom Başka Müşterinin Bilgi Smsleri Bana Geliyor!

Son bir senedir 701174**** numaralı TTNET müşterisinin bilgi Sms leri (fatura, arıza kaydı, modem ayarı) bana gelmekte.
Bunun düzeltilmesi için 4440375 i aradım, oradan bana böyle bir değişiklik yapamayacaklarını, bana en yakın Türk Telekom merkezine gitmem gerektiğini söylediler.
Ben de bunun üzerine İstanbul Acıbadem Türk Telekom müdürlüğüne gittim. Oradaki müşteri temsilcisi başka birinin kayıt bilgilerine benim cep telefonu numaramın girildiğini teyit etti, ancak numarayı değiştirmeye izni olmadığını söyledi.

Hüseyin 29 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin21 Eylül 2016

    Mail kutumda (inbox ve spam) sizden gelen bir mail yok, tekrar atar mısınız?

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön