25 Ekim 2013

Türk Telekom Bana Bir Bilgisayarı Temin Edemedi!

Nette televizyonda reklamlarını döndürüyorlar ve bende bundan esinlenerek bilgisayar kampanyasından yararlanmak için 1 haftadır aramadığım Türk Telekom bayisi ve müşteri hizmetleri il müdürlüğü kalmadı.

23 yıldır Telekom kullanıcısıyım. Size ayrıcalık yapılacaktır diyorlar ama bana kampanya dahilinde 1 tane taksitle verecekleri bilgisayarı temin edemediler. Benim babamların ve kardeşlerimin evindeki ev telefonlarını iptal ettirteceğim ve her yerde bunu ilan edeceğim artık sana muhtaç değiliz Telekom telefonsa operatörler var internetse onlarda da var. Bana 1 tane bilgisayar temin edemedi koca Türk Telekom!

Ali 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ekim 2013

    Sayın Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön