14 Kasım 2013

Türk Telekom Bana Ait Olmayan Borcu Benden İstiyor!

Kaybetmiş bulunduğum kimliğimle, internet üzerinden başvuru yaparak telefon hizmeti alıp, Türk Telekom'a borçlanan şahsın borcunu kurum benden istemektedir. Durum ile alakalı olarak Cumhuriyet Savcılığı nezdinde yaptığım müracaatımla durumun dediğim şekilde olduğu belirlenmiş ve resmi yazı dosyaya konmuştur.


Bu duruma rağmen Türk Telekom hala daha Tatlıya Bağlayalım Kampanyası çerçevesi içinde bana borcunuzu ödeyin yazılı evrak gönderiyor, evraktaki telefon numarasına ise ulaşmak mümkün olmuyor. Bana ait olmadığı Cumhuriyet Savcılığı tarafından onaylanmış bu durumu hala daha neden benden soruluyor anlamıyorum.

Uğur 100 Okunma

Cevaplar

  • Uğur24 Kasım 2013

    Şikayetim ile ilgili Türk Telekom ofisinde yapmış olduğum başvuru sonucunda, (aranacağım söylenmesine rağmen kendim arayarak sonuca ulaştım ) Türk Telekom hukuk birimine geçen sene teslim etmiş olduğum T.C. Cumhuriyet Savcılığı suç duyurusu bildiriminin, sistemlerinde yer almadığı cevabını aldım. Bu cevaptan anlaşılacağı üzere, hukuk birimine teslim etmiş olduğum resmi evrak bir şekilde kaybedilmiş. Dolayısıyla yeniden aynı süreci yaşamam isteniyor. Resmi evrak teslim edilirken sözlü olarak "bundan sonrası bize ait, yapacağınız bir şey yok" şeklinde verilen cevapla yetinmemem gerekiyormuş demek ki. Devletin Cumhuriyet Savcılığı'ndan alınmış evrakın nasıl kaybedildiğini anlamak zor bu zamanda.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Uğur Bey , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön