09 Eylül 2013 #2001776

Türk Telekom Bağlantıyı Yapmıyor!

Yeni yapılmış (iskan alınalı 3.5 ay oldu) bir binada ikamet ediyorum. Eski tek katlı evlerin apartmanlara dönüştüğü semtte yer yer fiber internete rastlarken yer yer telefon hattının olmadığı binalara da denk gelmek mümkün.


Türk Telekom'a 2 defa dilekçe vermeme teknik bölümdeki proje müdürleriyle görüşmeme üstüne 444'lü hattan bildirim bırakmama rağmen hala evime telefon hizmeti alamıyorum. Apartmanda ilk kattaki dairelere yan binadan hat çekilmesine rağmen 4. katta olduğum için bana kablo çekemeyeceklerini söylemeleri ilginç. Ha bunlar yetmez gibi şehir merkezinde yaşıyorum. Hemde büyükşehir sayılan Eskişehir'de. İnternetimin bağlanmama sebebi ise İç Anadolu Müdürlüğünün ödenek vermemesi.

Alaattin 52 Okunma

Cevaplar

  • Alaattin12 Eylül 2013

    Bugün türk telekomu arayarak şikayet numaramla sorgulama yaptırttım. Bana kurumun(il müdürlüğü) gerekli açıklamayı yaptığı söylendi. Fakat kurum bana sadece şikayet kaydınızı aldık daha fazla bildirim almak istemiyoruz diye ufaktan yeter artık tarzı bir konuşma yaptı. Şu an çözüldüğüne dair herhangi bir bildirimim yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Alaattin Tansel C. , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön