31 Ocak 2014 #2268025

Türk Telekom Bağlantımı Yapmıyor

Türk Telekom Çerkezköy müdürlüğü tarafından yeni taşındığım binanın alt yapısının fiber olarak hazırlandığı bilgisine istinaden telefon ve fiber internet başvurusuna 23.12.2013 tarihinde başvurdum. Yaklaşık 40 gündür bağlantılar yapılmamış ve internetim olmadan mağdur bir şekilde bekliyorum.


Türk Telekom Çerkezköy müdürlüğü fiziksel alt yapının tamamlandığını sadece hat kalitesinin kontrol edileceğini belirtip duruyor. Her gidişimde 1 hafta içerisinde tamamlanacak bilgisi ile karşılaşıyorum. 5 haftadır tamamlanan bir durum yok. Acilen mağduriyetimin giderilerek hatta yapılması gereken kontrollerin tamamlanmasını yetkililerden bekliyorum.

Behiç 86 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Behiç YAMAN, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön