07 Mayıs 2013 #1782626

Türk Telekom Bağlantıda Sorun Var!

Benim bir İnternet hattım var ve İnternet hattını sadece babamın çalıştırdığı işyerinin pos cihazını bağlamak için kullanıyorum. Geçenlerde ben şehir dışındayken modem arızalanmış. Tabii babam ne anlar 60 yaşında adam. Ben 444 0 375 ten arıza kaydımı oluşturdum. Sinyalde sorun yok dediler. Dün geldim bir baktım modem arızalı.


Tekrar aradım 444 0 375 i nasıl olduysa uzaktan teknik servisle pover ışığı bile yanmayan modemime gelen hattın sinyal sorununu hallediverdiler. Adamları arıza olduğuna inandıramadığımdanmıdır nedir bir türlü ekip getirtemiyorum. Tekrar ve tekrar arıza kayıtları. Bitmeyen arıza kayıtları. Yeni modem aldım geldim halaa arıza kaydı yaptırıyorum.

Lütfi 11 Okunma

Cevaplar

  • Lütfi11 Mayıs 2013

    Sorunumu kendim hallettim. Sn. TTNET yetkilisi Bana modemi siz sattiginiz icin, modemim arizalaninca da ilgilenmeyip beni oraya buraya sevkettiginiz icin, kendi imkanlarimla yeni bir modem edinmemi sagladiginiz icin, bu modemi kurmak icin benden ''biz kapi onune kadar olan yerlerden ucret almiyoruz, isyerinizdeki modemin kurulumu icin ucret talep ederiz'' dediginiz ve bu yuzden modemimi bana kurdurtmak zorunda biraktiginiz icin, elimde hala garantisi devam eden ve bozuk bir modemle beni basbasa biraktiginiz icin size minnettarim!!! soruyorum size, ben modem kurulumunu bilmeye mecbur muyum? Arizali modemimin garantisi devam ettigi halde isimi gucumu birakip modemin hic muhattabi olmadigim uretici firmasiyla muhattap olmaya mecbur muyum?

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön