23 Mayıs 2013

Türk Telekom Bağlantı Sorunu!

3 gündür interneti kullanamıyorum. son yıllarda bu sorunu çok sık yaşıyorum.
müşteri temsilcisiyle görüşmemde arıza kaydı oluşturuluyor, numaram alınıyor ama bana dönüş yapılmıyor. Tekrar arıyorum işlemleri tekrar yapıyorum fakat hala sonuç yok. 3 gündür 6 - 7 defa aradım hala sonuç yok.


Benim kanaatim; Türk telekom ay sonu tam tarife ile ücretlendirecek ve 3 gündür günde 2 defa arıyorum sorun için bunlarda ay sonu fatura ediliyor. benim gibi 1 milyon aboneye bu şekilde muamele yapılırsa telefona ortalama 8 - 10 TL 8 - 10 milyar alıyor.Bu paralarla da bize hizmet veriyor.

Özkan 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön