20 Ekim 2014

Türk Telekom Bağlantı Sorunu!

Türk Telekom'a başvuruda bulunduk ve sonucunda Telekom yetkilisi geldi ve apartmandaki hatların düzgün olmadığını bir elektrikçi getirip yaptırmamız gerektiğini ancak o zaman telefonu bağlayabileceklerini söyledi. Ardından mesaj ile hattımızın aktif olduğu bilgisi geldi.


444 1 444 ile görüştüğümüzde hattımızın kopmuş olabileceğini elektrikçi getirmemiz ya da Telekom'un ücretli servisini çağırmamız gerektiğini söylediler. Hattımız şu an bağlanmamasına rağmen açık ve bu hatta para ödeyip ödemeyeceğimizi sorduğumuzda fatura geleceğini ve kullanmadığımız hatta para vereceğimizi söylediler. Türk Telekom alt yapıyı apartmana kadar getirdiğini apartmanın içinden sorumlu olmadığını söylüyor.

Cihan 1.178 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

    Sayın Cihan KAHRAMAN, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön